Wyjazdy Warsztaty rozwojowe

Najlepiej czuje się w sytuacjach, w których zapewniam swoje podstawowe życiowe wartości, czyli uczenie się, przyjemność oraz komfort… i najlepiej
z ludźmi!

Wierzę, że świadomy rozwój, ukierunkowany na dogłębne poznanie swoich mocnych stron, efektywną komunikację oraz budowanie satysfakcjonujących relacji są głównymi składowymi poczucia szczęścia. A szczęście trzeba ćwiczyć.

Wspólnie z Level up od 2017 roku organizujemy Adventure trips. Byliśmy z grupami w Maroko, Rio de Janeiro i Nowym Jorku. Jesteśmy wielbicielami ruchu, przygód i dobrego jedzenia. Podróż to nasz stan ducha. Nie lubimy szarej polskiej jesieni, dlatego zabieramy Was w miejsca, które ładują akumulatory i dbamy o zrównoważony rozwój.  Dokąd następnym razem?

Warsztaty rozwojowe

Do pełni szczęścia warto zainwestować uwagę w swoje ciało, ducha i umysł. Ćwiczymy, oddychamy świadomie i otwarcie rozmawiamy podczas warsztatów psychologicznych, które prowadzimy DUO, wraz z Patrycją Wonatowską.

 

Adventure dla Ciebie

Kameralne, wręcz butikowe wyjazdy do Maroko, na Maderę czy do Ameryki Południowej. Podczas kilku dni spędzonych w tych egzotycznych rejonach wzmocnisz swoje ciało oraz odświeżysz umysł.

Adventure dla firm

Potrzebny ciekawy scenariusz dla niestandardowego wydarzenia? Dziś każda firma oprócz produktów czy usług, powinna dostarczać także przeżycia.

Razem z Piotrem Cieleckim zapewnimy pozytywne emocje, wspaniałe wspomnienia i mocne wrażenia Twoim pracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym.

Wyjazd do Maroko

Wyjazd do Rio