Choreografia Reżyser ruchu Pokazy taneczne

Skąd się znamy? Zapewne z programów telewizyjnych. Brałam udział w pierwszej polskiej edycji programu „You can dance – po prostu tańcz” oraz „Tańcu z gwiazdami”. Zagrałam czarny charakter w filmie „Kochaj i tańcz” oraz w serialu „Teraz albo nigdy!”

Ale to nie wszystko! Te doświadczenia otworzyły mi drzwi do wspaniałej możliwości, jaką jest współtworzenie spektakli teatralnych. Występowałam na m.in. deskach Opery Narodowej, teatru Capitol w Warszawie oraz Fińskiego Festiwalu Operowego w Savonlinnie. Marzy mi się…

A co poza tym? Tworzyłam choreografie do spektaklu „Rachatłukum” w teatrze Studio, filmu „Mała wielka miłość” oraz licznych teledysków i reklam. Pracuję nad ruchem scenicznym z aktorami, modelami i artystami muzycznym.

Obecnie poza pokazami i animacjami tanecznymi zajmuj się kreowaniem ruchu, zarówno statycznego na potrzeby sesji zdjęciowych, a także opracowaniem ruchu scenicznego, choreografii pod kątem reklam, teledysków oraz spektakli teatralnych.

Na eventach

Członkowie zarządu chcą wystąpić w oryginalnej choreografii podczas gali wieczornej? Poza autorskimi pokazami i animacjami tanecznymi proponuję także całościową aranżację oprawy artystycznej wieczoru.

Reżyser ruchu

Zajmuję się kreowaniem ruchu, zarówno statycznego na potrzeby sesji zdjęciowych, a także opracowaniem ruchu scenicznego, choreografii pod kątem reklam, pokazów mody, teledysków oraz spektakli teatralnych.

Pierwszy taniec

Z ogromną przyjemnością pomogę też w opracowaniu układu tanecznego na tak zwany „pierwszy taniec” podczas Twojego wesela. Możliwa jest też wersja dla odważnych – zaskocz swojego męża czy żonę podczas tanecznego show w przyjaciółmi.

„Dasz rad lepiej, wyej, mocniej” – to wida na zdjciach!

Skontaktuj się ze mną

kontakt@annabosak.com

+48 515 17 2001