Soki na eventach Warsztaty Degustacje

Wiesz już z poprzednich zakładek, że jako freelancer zajmuję się szeroko rozumianą psychologią pozytywną. Z uwagi na to, że jestem bardzo ruchliwa i naprawdę ciężko usiedzieć mi w miejscu to nie koniec mojej zawodowej aktywności.

Jako fanka zdrowego stylu życia postanowiłam dzielić się moim doświadczeniem zebranym na podstawie różnych eksperymentów prowadzonych podczas wieloletniej walki z alergią i nietolerancją pokarmową.

Soki

Uważam, że soki to przyjemny i bardzo zdrowy sposób na uzyskanie, osiągnięcie lub odzyskanie dobrego samopoczucia, pięknej skóry i lekkości w bardzo krótkim czasie. Może będzie to coś ciekawego na Twoim kolejnym wydarzeniu firmowym?

Warsztaty sokowe

Podczas warsztatów sokowych Uczestnicy poznają ciekawe i zdrowe przepisy na smaczne połączenia warzyw i owoców, a także będą mieli możliwość zainspirować się do urozmaicenia swojego codziennego jadłospisu. Warsztaty to wspaniała okazja do integracji, świetnej zabawy, a także zaczerpnięcia inspiracji.

Prowadzenie imprez

Dzięki umiejętności pracy z grupą oraz łatwości w występowaniu przed publicznością oferuję osobiste prowadzenie imprez, a także przygotowanie rzeczników prasowych i przedstawicieli firm do wystąpień publicznych.

Na świeżym powietrzu

Ergonomia pracy to podstawa efektywności.
Na warsztatach ruchowych omawiamy właściwą postawę ciała i proste ćwiczenia. Podczas sesji tanecznych zakręcimy biodrem w rytm energetycznej muzyki

Na eventach

Członkowie zarządu chcą wystąpić w oryginalnej choreografii podczas gali wieczornej? Poza autorskimi pokazami i animacjami tanecznymi proponuję także całościową aranżację oprawy artystycznej wieczoru.

Zapraszam do kontaktu

Zaplanujmy wspólne wydarzenie

  • Warsztaty sportowe i taneczne na świeżym powietrzu
  • Degustacje
  • Warsztaty w plenerze lub w hotelu
  • Konkursy integracyjne