Nieustanna pogoń daje szczęście? Zastanawiałaś się kiedyś, co tak naprawdę się stanie, kiedy osiągniesz wymarzony cel? Na co będziesz wtedy zasługiwać? Potrafisz celebrować osiągnięcia, czy zamiast tego wyznaczasz sobie kolejną górę do zdobycia? Czy w pędzie, podążając za czymś, co widoczne jest daleko na linii horyzontu potrafisz celebrować codzienne zwycięstwa?

Słuchając przemyśleń przyjaciółek, codziennych wyzwań koleżanek, opinii przypadkowo poznanych kobiet…

Zainspirowane wszystkimi tymi spotkaniami opracowałyśmy z Patrycją Wonatowską inspirujący program, który przyczyni się do rozwoju osobowości. Jestem bardzo zadowolona, bo już w listopadzie zaczynamy pierwszą edycję warsztatów rozwojowych “Wystarczająco dobra – be good enough”!

Co będziemy robić?

Wierzymy, że do pełni szczęścia warto zainwestować uwagę w swoje ciało, ducha i umysł. Będziemy więc ćwiczyć, świadomie oddychać i otwarcie dyskutować podczas omówień kreatywnych ćwiczeń. Podczas kilku spotkań odbędziemy swoistą podróż w głąb siebie, aby posłuchać wewnętrznego głosu, wzmocnić ciało oraz odświeżyć umysł.
Jeżeli chcesz poczuć w sobie autentyczną siłę i moc ten warsztat jest właśnie dla Ciebie. Bez względu na to, w jakim momencie życia obecnie się znajdujesz istotne jest poznanie swojej pełni.

CELEM WARSZTATÓW jest podróż, spotkanie ze sobą!

Zaprezentujemy wizję świata, w której świadomy rozwój, ukierunkowany na dogłębne poznanie swoich mocnych stron, efektywną komunikację oraz budowanie satysfakcjonujących relacji są głównymi składowymi poczucia szczęścia, a nie narzuconymi obowiązkami. Chcemy byś poczuła się sobą, taką, jaką pragniesz być, byś dostrzegła, że jesteś wystarczająco dobra. Nie musisz się zmieniać, naprawiać, ulepszać.

Warto zadać sobie w tym miejscu kilka kluczowych pytań?
Czy naprawdę żyjesz w swoim życiu?
Czego tak naprawdę potrzebujesz?
Jakim życiem chcesz żyć?

Niech kontakt z innymi kobietami będzie rozwijającą przygodą.
Zainspiruj się do życia na swoich zasadach.

To, co daje praca z ciałem to rozwój elastyczności zarówno ciała, jak i w umysłu. Dzięki temu nawiązujemy odpowiedzialny i nieprzypadkowy kontakt z naszym wnętrzem, naszymi potrzebami. W konsekwencji możemy pełniej wyrażać siebie, dawać sobie więcej przestrzeni na to, aby być sobą.

Ruch, ciało i zdrowie to całe nasze życie. Jesteśmy aktywne i działamy aktywnie (poznałyśmy się we Francji, na słonecznych stokach Alp, na zajęciach freestylowych :D). Wierzymy, że warto by to, co robimy na co dzień było sensowne, celowe, świadome i uważne.

Jakie tematy poruszymy na zajęciach?

• Zrozumiesz, skąd biorą się Twoje nawyki
• Wprowadzisz do swojego życia potrzebne zmiany
• Zdobędziesz nowe perspektywy
• Zbudujesz realny obraz siebie w oparciu o mocne i słabe strony
• Wzmocnisz poczucie własnej wartości
• Osiągniesz większą satysfakcję w sferze seksualnej

Dla kogo opracowałyśmy program?

Te warsztaty skierowane są do kobiet, które są gotowe na to, by zobaczyć siebie z całym arsenałem otwartości i gotowości na bycie tu i teraz, chcących poczuć siłę i moc. Spotkania mają charakter warsztatowy – praca w grupie i mniejszych zespołach. Spotykamy się we wtorki o godzinie 18. Zajęcia zakończymy o 21. Pamiętaj, aby ubranie Cię nie krępowało, bo wprowadzimy je w ruch. 😉

Więcej informacji znajdziesz na facebooku

https://www.facebook.com/events/128250374564667/