Marzysz o prostym sposobie na pozbycie się zbędnych toksyn z organizmu, a przy tym zdrowej skórze bez zmarszczek lub trądziku? Ja od wielu lat korzystam z bardzo prostego sposobu. Jeden produkt, poświęcone 60 sekund w ciągu dnia, a przy tym kosztuje niecałą złotówkę. Co to za tajemniczy składnik?

 

Słyszałaś kiedyś o piciu rano, jeszcze przed posiłkiem wody z cytryną? Może kojarzysz to z oczyszczaniem organizmu, początkiem diety i rozpoczęciem zdrowego trybu życia? Na pewno nie raz czytałaś w różnych poradnikach, jak bardzo jest to potrzebne. Skoro tak, to z pewnością wykonujesz tę czynność każdego dnia. Woda z cytryną jest nieodłącznym punktem Twojego poranka, dzięki której czujesz się o wiele lepiej? Prawda?

 

Może jest jednak inaczej. Doskonale znasz ten powszechnie znany fakt, jednak nadal go nie stosujesz. Po co omijać tak ważny krok dla poprawy Twojego samopoczucia? Jutro, od poniedziałku, po wakacjach. Ciągle się to nie zmienia? Może już czas by połączyć technikę małego kroku z czymś pożytecznym?

60 sekund. Właśnie tyle czasu zajmie Ci przygotowanie rano szklanki wody z cytryną. Dużo? Patrząc na to jak bardzo zmieni się Twój organizm, a do tego przyzwyczaisz się do systematyczności, to chyba warto spróbować  Jakie uzyskasz korzyści ?

  1. Szybko się rozbudzisz.
  2. Dostarczysz energię do żołądka, a do organizmu zdrową dawkę witaminy C.
  3. Długofalowo przyśpieszysz swój metabolizm, wpłyniesz na kondycję skóry.

 

Ostatnim, a jak ważnym punktem jest fakt, że cytryna kosztuje niecałą złotówkę! Jest tania, łatwo dostępna, a do jej przygotowania wcale nie musisz być Magdą Gessler

 

Warto pamiętać, aby woda nie była cieplejsza niż 50 stopnie, ponieważ wtedy niszczymy witaminy zawarte w cytrynie. Proponuję też od czasu do czasu urozmaicić napój kilkoma listkami mięty, łyżeczką miodu lub kurkumy. Warto poeksperymentować.

 

Dodatkowo to właśnie woda z cytryną, po wyczerpującej aktywności fizycznej, pomaga w uzupełnieniu potrzebnych soli mineralnych!

 

Prosty sposób, a jak bardzo skuteczny  Warto poświecić 60 sekund i przeznaczyć złotówkę za tyle korzyści? Teraz Twój wybór