Cześć, dzien dobry!

Witam Cię w mojej przestrzeni. Jeśli miałaś/miałeś możliwość zapoznać się z moją stroną internetową wiesz już, że działam na wielu polach związanych z szeroko rozumianym rozwojem, równowagą i dobrą kondycją psychofizyczną. Jeśli nie, być może nasuwa Ci się pytanie: „skąd się znamy?”

Możesz kojarzyć mnie z popularnego talent show TVN „You can dance – po prostu tańcz” i “Taniec z gwiazdami. Może poniosła Cię taneczna gorączka i byłaś/byłeś na warsztatach tanecznych, które prowadziłam? Może byłaś/byłeś na zajęciach Pilates prowadzonych przeze mnie? A może poznaliśmy się podczas realizacji projektu integracyjnego lub biznesowego?

Tak czy inaczej bardzo się cieszę, że znalazłaś/znalazłeś się w mojej internetowej przestrzeni.

Miałam w życiu dużo szczęścia – sport, który umożliwiał mi wyrażenie moich najgłębszych emocji, a jednocześnie pasja
i zamiłowanie do ruchu stał się bardzo popularny w naszym kraju za pomocą programów TV. Jako nastolatka tuż po maturze stałam się w krótkim czasie bardzo popularna (bo jak inaczej nazwać to, że byłam na plakacie w „Bravo” 😂). W studio nagrań TVN co tydzień przez kilka miesięcy realizowałam swoje marzenia o coraz to nowych odsłonach scenicznych, stylach tanecznych czy partnerowaniach. Los przyniósł mi fantastyczną szansę na rozwój i budowanie doświadczenia przed kamerą, na scenie i na deskach teatru.

Mimo wirującego świata wokół, pełnego błysków fleszy i pięknych kreacji ja chciałam stąpać twardo po ziemi. Poszłam na studia, wyjechałam na Erasmusa. Chciałam być „normalną” dziewczyną, bez makijażu i w trampkach, tak jak to było do tej pory.

I tak odsunęłam się od main streamu show biznesu, który był dla mnie mało atrakcyjny. Ja chciałam się uczyć
i doświadczać, a nie wyglądać, a juz na pewno nie opierać swoich bezpieczeństwa i pozycji na mało przewidywalnym świecie mediów. Potrzebowałam się kształcić, potrzebowałam dystansu, przestrzeni, potrzebowałam dojrzeć, aby wiedzieć, co jest moją drogą, co daje mi radość.

Dziś wracam do Was wiedząc, czego, przynajmniej na obecnym etapie potrzebuje. Mam na swoim koncie porażki i sukcesy, zmarnowany czas i wielkie odkrycia, momenty “aha”.

Zapraszam do mojej przestrzeni, gdzie znajdziecie coś dla siebie. Chce dzielić się kawałkiem mojego świata: odkryciami związanymi psychologią, zależnościami jakie występują miedzy głową a ciałem, a także o tym, dlaczego dobrze mi
z tym, że czuje się „wystarczająco dobra”.

Artykuły będą pojawiać się 3 razy w tygodniu: w poniedziałki tematyka związana z tańcem i podróżami, w środy wieczorami tajniki psychologii, a w piątki coś dla ciała.

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii i opinii zapraszam do kontaktu 😊